Google Adwords Hediye Kuponları

Google Adwords farklı rakamlarda hediye kuponlar dağıtmaktadır. Bunun sebebi internetten reklam vermeyi düşünen firmalara acaba işe yararmı sorusuna cevap olarak kuponla yapılacak reklamların verimliliğini göstermek için sunduğu bir hizmetttir.

Çevrimiçi Reklamcılık Hediye Kuponu Hüküm ve Koşulları:

>> Eğer (a) AdWords’de yeniyseniz ve promosyon kodunuzu girdiğiniz sırada 14 günlükten daha yeni bir AdWords hesabınız varsa; ya da (b) mevcut bir Google AdWords müşterisiyseniz ama hediye kuponunda Google tarafından belirtilen şekilde AdWords’de yeni bir özellik veya ürün etkinleştirmişseniz, promosyon kredisi alma hakkına sahipsiniz. İlgili uygunluk koşulu Google’dan aldığınız teklifte belirtilmektedir.

>> Reklam verenler ek reklam ücretlerinin alınmasını istemiyorlarsa, promosyon kredisi tutarı tükenmeden önce istedikleri zaman reklamlarını askıya alabilirler. Promosyon kredisi tükendiğinde bu, reklam verenlere bildirilmeyecektir.

>> Teklif, reklamın onaylanmasına, geçerli bir kayıt yapılmasına ve Google AdWords Programı standart hüküm ve koşullarının kabul edilmesine bağlıdır. Promosyon kredisi devredilemez, satılamaz veya takas edilemez.

>> Teklif, Google Ireland Limited tarafından herhangi bir nedenle herhangi bir tarihte geri çekilebilir.

>> Tahakkuk edebilecek vergilerin ödenmesinden reklam verenler sorumludur.

>> Her müşteri için bir promosyon kredisi verilecektir.

>> Promosyon kredisi uygulanmadan önce asgari bir reklam harcaması yapmanız ve bunun için başarılı bir şekilde faturalandırılmanız gerekebilir.

>> Teklifin kullanımı otomatik ödeme faturalandırması opsiyonlarıyla sınırlandırılabilir.

>> Google AdWords hesabınızı promosyon kredinizin verildiği para biriminden farklı bir para biriminde oluşturmuşsanız, asıl promosyon kredisi tutarı döviz dalgalanmalarına tabi olabilir.

>> Teklif, yalnızca Türkiye'de promosyon için sunulan URL aracılığıyla fatura adresi olan müşteriler tarafından yaptırılan kayıtlar için geçerlidir.

>>
Teklif, hediye kuponunuzu içeren ortamın ilk düzenlendiği tarihten 3 ay sonra ya da (eğer varsa) hediye kuponunda belirtilen tarihte sona erer.

>> Bu hediye kuponunu ve/veya promosyon kredisini kullanmak işbu hüküm ve koşulları kabul teşkil eder. Teklif kanunlarla yasaklanan yerlerde geçersizdir.

>>
Sizi bu hukuki dille sıktığımız için özür dileriz!