Çevrimiçi video hedef kitlesine ulaşmayı istiyorsanız ve videolar aracılığıyla eğlence alanlarına yönelik kampanya hedefleriniz varsa, düşündüğünüz bir video içeriği hedef kitlesi için özel olarak oluşturulmuş daha genel promosyonlar yapmak üzere Google, YouTube ve yayıncı iş ortaklarıyla çalışabilirsiniz. Çevrimiçi video, video içeriğinde yayınlanan reklamları izlemeye açık olduğundan ve yüz milyonlarca kişiden oluşan yüksek kitlelere hitap eden alanlardan biridir.

Video Reklamı Oluşturma

Video yerleşimleri, markanızın erişim alanını, dünya çapında yeni video içeriklerini çevrimiçi olarak görüntülemeye, paylaşmaya ve oluşturmaya istekli geniş bir demografik gruba ulaşacak şekilde genişletmenize yardımcı olur. Video reklamlar, kullanıcılara, bir web videosunun içeriğini tamamlayabilecek veya video içeriğini izleyen kullanıcılarla alakalı bir ürün veya hizmetin reklamını yapabilecek, zengin ve ilgi çekici ve direk istenilen mesajı veren bir aracıdır.

Çevrimiçi Video Reklamlarıyla İlgili Temel Kavramlar

Görünüm: Belirli video reklam biçimlerinin içerik sağlayıcılarının sitelerinde görünmesi için, içerik sağlayıcılarının bu video reklam biçimlerini göstermeyi seçmesi gerekir. Video reklamın kullanıcılara nasıl görüneceği ve kullanıcıların reklamla nasıl etkileşime etkileşimde buluncağı, video biçimlerine bağlıdır;

Grafik ve metin yer paylaşımlı reklam videoları
Tıkla oynat reklam videoları

  • Reklam Oluşturma
  • Fiyatlandırma
  • Hedefleme
  • Görüntülü Reklam Oluşturucuyla Video Reklam Oluşturma