Google Reklam Hizmetleri

Google Adwords Reklamları; google arama motoruna yazılan kelimelerle bağlantılı olarak web sitenizin arama sonuçları listesinde ilk sırada ya da sağ tarafta reklamların bulunduğu blok kısmında yer almasını sağlayan bir reklamcılık hizmetidir. Seçilen anahtar kelimeler google arama çubuğuna kullanıcılar tarafından yazılıp yazılıp arama yapıldığında web siteniz ilk sırada ya da sağ tarafta reklamların bulunduğu blok kısmında yer alarak web sitenizin daha fazla kullnanıcı tarafından ziyaret edilmesini sağlar.

Reklam Hizmetleri Hakkında Bilgiler

>> Google Adwords reklamları sizin belirleyeceğiniz anahtar kelimelerle arama yapıldığında sitenizi ilk sıralarda ya da sponsor bağlantı kısmında gösterir.
>> Dilerseniz reklamlarınız tüm dünyada, dilerseniz sadece Türkiye'de ya da sadece bulunduğunuz ilde ya da bulunduğunuz mevkii civarında görüntülenecek şekilde düzenlenebilir.
>> Google reklamları hizmet bedelin ister haftalık ister aylık periyodlar ile ödenebileceği gibi web sitenizin ziyaret edilme sayısına göre de fiyatlandırma yapılabilir.
>> Reklam bütçenizi günlük, haftalık ya da aylık şeklinde belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz bütçe dolana kadar reklam hizmeti alırsınız. Bütçeniz dolduğunda reklam hizmeti sonlandırılır.