Google'a reklam vermek direkt satış getiren, geri dönüşü kolayca ölçülebilen en iyi internet reklam aracıdır. Google Adwords'a verdiğiniz reklamlar ile düşük maliyetler ile yüksek kazanç elde edersiniz.

Google'a reklam vermek, 7 gün 24 saat açık milyonlarca insanın dolaştığı bir alışveriş merkezinde iş yerinizin bulunması demektir. Üstelik sizin için mağazanızdan sorumlu ve tüm ayrıntılarla ilgilenen Addwords uzmanları denetiminde. Google'a reklam vermek ürün ya da hizmetlerinizin satışını arttırmak için en etkili yollardan biridir.

Vereceğiniz Google reklamlarında aylık bütçenizi belirleyin gerisini Addwords uzmanlarımıza bırakın. Uygun tıklama başı maliyetler ile reklamlarınızı google arama sonuçlarında en üst sıraya en düşük maliyetle çıkartalım.

Google'a verdiğiniz reklamların gösterimleri ücretsizdir. Tıklama Başı Maliyet (TBM) yöntemi ile çalışan sistemde sadece, ürün ya da hizmetinizi arayan potansiyel müşterileriniz reklamlarınıza tıklandığında ödeme yaparsınız. Böylelikle google'a verdiğiniz reklamlarda ödediğiniz her kuruşta gerçek kullanıcılarınız için harcama yapmış olursunuz.

Türkiye internet kullanıcı sayısı her geçen gün artırıyor ve kullanıcıların %97'si ürün ya da hizmet satın almadan önce Google’da detaylı aramalar yapıyorlar. Google'a vermiş olduğunuz reklamlar hergün binlerce kişi tarafından görüntüleniyor.