Tüketicilerin çoğu belirli bir firma veya ürün aramıyor, genel terimler üzerinden araştırmaya başlıyor ve ürün ya da hizmete ulaşıyor. Bunun için Google Adwords'te yerinizi bir an evvel almanız size yeni müşteriler kazandıracaktır.

GOOGLE ADWORDS REKLAMLARI

İşletmeniz ve İşinizi Büyütmenin En Etkili Yolu

İnsanlar sizi görmeden sizi bilmeleri mümkün değil. İnsanlara görünür olun!
 
Google AdWords, Google'ın yeni müşterilere ulaşmanıza ve işletmenizi büyütmenize olanak tanıyan İnternet reklamcılığı programıdır. AdWords'le reklamınızın görüntüleneceği yeri seçer, kendinize uygun bir bütçe belirler ve reklamınızın etkisini ölçersiniz.

Reklam hesaplarınızın sertifikalı uzmanlarımız tarafından optimizasyonları sonrası reklam bütçeniz daha verimli kullanılır ve %90'a varan tasarruf sağlarsınız. Web site tasarım ve altyapısı inceleyen yazılım ekibimiz ile koordineli çalışan reklam departmanımızdaki hesap uzmanlarımız sizin için oluşturulacak hesap yapınızı, anahtar kelimelerinizi ve reklam metinlerinizi Google içerik ve kalite politikalarına uygun hale getirmek için sıkı bir işbirliği içindedir. Yapılan reklam optimizasyonları ve çalışmalar sonucunda reklam konumunuzu yükseltebilir, daha az maliyetler ile daha etkili reklam ile, daha fazla hedef kitlelere ulaşıp müşterilerinizi arttırabilirsiniz.

ADCUBE GOOGLE ADWORDS SERTİFİKALI İŞ ORTAĞI

Reklamlarınız için Adcube Google Sertifikalı İş Ortağı uzman ekibi sizin için en doğru reklamlar ile rakiplerinizden bir adım önde olmanız konusunda sizin için çalışır. Reklam hesabınızın oluşturulması, anahtar kelimelerinizin araştırılıp reklamlarınızın hazırlanması, reklam hesabınızın optimizasyonu, arama motoru optimizasyonu (SEO) ve web yazılım alt yapınız ile ilgili önerilerimiz ile her zaman kesintisiz yanınızdayız. Reklam bütçe ve stratejileriniz doğrultusunda ekibimiz her aşamada size destektir.

GOOGLE ADWORDS ONLINE RAPORLAMA, HESAP YÖNETİM ARAYÜZÜ HİZMETİ

Reklamlarınızın takibini Google AdWords şeffaf hesap yönetimi arayüzü ile raporlama ve tüm istatiklerinizi görüntüleyebilirsiniz. Google sertifikalı iş ortaklarına sağladığı 3.part yazılımları ile Google sunucularına doğrudan erişimli yönetimi yapabileceğiniz yönetim arayüzünüz sayesinde tüm değişikliklerinizi bütçe kontrollerinizi birkaç tıklama ile kolayca düzenleyebilirsiniz.

ÜCRETSİZ TELEFON / E-POSTA DESTEĞİ

Google reklamı vermek istiyorsanız ya da sizin için hazırlamış olduğumuz hesaplarınız ve reklamlarınız hakkında aklınıza takılan sorularınız varsa bizi arayıp bilgi almak için telefon, e-mail ya da canlı online destek üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 

HESAP OPTİMİZASYONLARI İLE YÜKSEK PERFORMANS, DÜŞÜK MALİYET

Google Adwords Reklam Hesabınız en yüksek performansı alabileceğiniz şekilde optimize edilir. İlgi düzeyi ve arama hacmi yüksek anahtar kelime seçimleri, ilgi çekici reklam metinleri ile reklamlarınız hazırlanır. Bu yapılan çalışma sonrasında aynı reklam bütçeniz ile daha çok ve daha etkin ziyaretçi sayılarına ulaşırsınız. Optimize edilen Google reklam hesaplarınız mümkün olan en yüksek konumda yer alır. Googel adwords reklamlarında minimum harcama zorunluluğu yoktur; reklamlar için ödeyeceğiniz tutarı siz belirlersiniz. Örneğin, reklamınıza 100 TL'lik bir günlük bütçe ve her ziyaretçi için 1,00TL'lik bir maksimum rolex replika saat tıklama başı maliyeti belirleyebilirsiniz. Reklamınız gösterildiğinde değil, yalnızca tıklandığında ücretlendirilirsiniz. Anahtar kelimelerinizi seçme ve bütçenizi en üst düzeye getirme konusunda anahtar kelime araştırması ve maliyet tahminlerini talebiniz doğrultusunda size hazırlayabiliyoruz.