Google Adwords Reklamları

Türkiyede internette yapılan aramaların %97′i Google üzerinden gerçeleştiriliyor. Google, yapılan bu aramaların sonucu olarak doğru kullanıcılar ile doğru reklam verenlerin buluşmalarını hedefleyen ve sürekli olarak geliştirilen bir internet reklamcılığı mantuğı ile çalışır.

Google Adwords Google reklamları sizin istediğiniz ve belirlediğiniz özellikler ile reklamlarınızı yayınlar. Google reklamlarında bulunan tarih ve saat ayarlaması, bölge seçimi vb. değiştirilebilir özellikleri sayesinde reklam verenleri doğru hedef kitlelerine doğru zamanda ulaşmalarını sağlayarak mükemmel bir pazarlama imkanı sunar.

Google reklamlarının en önemli özelliklerinden biri ölçümlenebilir olmasıdır. Bu özelliği ile sizlere maliyet – geri dönüş hesaplamasının, bu doğrultuda reklamlarınızın yönetilmesinin ve detaylı raporlar almanıza imkan sağlar.

Google reklamlarınız işletmenizle, ürünlerinizle veya hizmetleriniz ile ilgilenmeyen kişiler ile değil de sizin belirlediğiniz hedef kitleye ulaşacağından dolayı reklamlarınız size yüksek başarı oranı ile geri dönüş sağlar. Google reklamlarının size dönüşünü, hedeflediğiniz kitleye ulaşıp ulaşmadığını ve size olan maliyetleri kolayca kontrol edilir.

Google AdWords reklamınız Google üzerinde ve ayrıca Google Reklamları barındıran tüm internet sitelerinde gösterilir.