Bizim için başarı, hizmet verdiğimiz kurum, ürün/hizmet yada markayı rakipleri arasından sıyırıp "Tercih Edilen” olmasını sağlamaktır. Adcube

Biz Kimiz

1997 yılında ticaret hayatına Webcom internet hizmetleri adı altında başlayan firmamız 2002 yılından bugüne Medyax Bilişim Hizmetleri olarak ticaret hayatına devam etmektedir. Adcube bir Medyax markasıdır. Marka Yönetimi, İletişim Danışmanlığı, İnteraktif Medya Hizmetleri, Tasarım, Yapım ve Baskı Hizmetleri veren tam donanımlı bir iletişim ve organizasyon ajansıdır. 20 yıldır uzman kadrosuyla hizmet veren firmamız, markalaşma sürecinde birlikte çalıştığı firmaları, üretimden satışa, finanstan pazarlamaya, AR-GE’ den satınalmaya kadar tüm süreçleriyle sahiplenmektedir.

Adcube; Google Partner sertifikalı takım arkadaşlarımız ile birlikte güçlü markalar yaratmak, markalarına değer katmak ve rakiplerinin her zaman bir adım önünde olmak isteyen firmalara dijital reklam hizmeti sunmaktadır. Bu doğrultuda Adcube, tüm bilgi ve tecrübesini marka ve işletmeniz için seferber etmektedir. Adcube ekibi olarak en önemli amacımız "Müşteri Memnuniyeti”dir. Adcube, Müşteri Memnuniyeti anlayışı; "Müşterinin çıkarlarını korumaktır.” Bu da ancak işimizi iyi bilmek ve ona hakim olmakla sağlanabilir.