Mobil Reklamlar

Cep telefonu ya da tablet bilgisayar gibi bir mobil cihazda görüntülenen web sayfalarında ve uygulamalarda görünebilen bir AdWords reklam türüdür.

Mobil Reklamlar 2 türdür. WAP mobil reklamlar ve ileri teknoloji mobil cihazlara yönelik reklamlar.

WAP mobil reklamlar yalnızca WAP özellikli mobil cihazlarda gösterilir. Bu reklamları özel olarak WAP özellikli cihazlar için oluşturulur ve metin ya da resim reklam olabilirler.

İleri teknoloji mobil cihazlara yönelik reklamlar, tam işlevli İnternet tarayıcılarına sahip telefonlarda ve diğer mobil cihazlarda (iPhone'lar ve Android cihazlar gibi) gösterilir. Normal bir metin reklam oluşturabilir ve kampanyanızın cihaz hedefleme seçeneklerini bu reklamı mobil cihazlarda gösterecek şekilde ayarlanabilir.

Mobil Reklamlar İle Hareket Halindeki İnsanlara Ulaşın

Mobil Reklamlar Nedir ?

Mobil Reklamlar akıllı telefonlarla internet'te arama yapan ve gezinen kişilere gösterilir. Bu reklamların, nerede olurlarsa olsunlar telefonlarıyla internet'e erişebilen kullanıcılara ulaşma potansiyeli vardır.

Mobil Reklamları Kullanarak;
Arama pazarında büyüyen bir segmente ulaşın. Yer hedefleme ile kişilere bulundukları ''yer'' ile ilgili reklamlar gösterin.

Neden Mobil Reklamlar

Çünkü;
Akıllı telefon ve tablet kullananların sayısı gün geçtikçe artıyor.

Akıllı telefon ve tablet kullanan kişiler ürünlerinizi arıyor. Ürün veya hizmetlerinizi tanıtmak için arama sonuçlarında yerinizi alın ve daha çok hedef kitleye ulaşın.