remarketing.png
 
 
Yeniden pazarlama, web sitenizi ziyaret etmiş veya mobil uygulamanızı kullanmış olan kullanıcılara reklamınızı gösterilir. Örneğin, yeniden pazarlama, web sitenizden hiçbir şey satın almadan ayrılan kullanıcılara farklı cihazlarında alakalı reklamlar göstererek bu kullanıcılarla tekrar bağlantı kurmanıza yardımcı olur.
 
İster satış etkinliğini veya kayıt işlemlerini artırmayı, isterseniz de markanızın bilinirliğini güçlendirmeyi hedefliyor olun, yeniden pazarlama, reklamlarınızın stratejik bir bileşeni olabilir.
 • Kullanıcılara satın alma ihtimali yüksek olduğunda erişin: İşletmenizle etkileşime geçmiş olan kullanıcılara ulaşabilirsiniz. Kullanıcılara, arama yaptıkları, diğer web sitelerini ziyaret ettikleri ve başka mobil uygulamaları kullandıkları sırada reklam gösterebilirsiniz.
 • Reklamlarınıza odaklanan listeler: Belirli durumlara özel yeniden pazarlama listeleri oluşturuyoruz. Örneğin, alışveriş sepetine bir ürün eklemiş ancak işlem gerçekleştirmemiş olan kullanıcıları hedefleyen bir liste ile tekrar potansiyel müşterilerinizin satın alma eylemini gerçekleştirmesine yardımcı oluruz.
 • Büyük ölçekli erişim: Yeniden pazarlama listelerinizdeki kullanıcılar cihazlarında 2 milyonun üzerinde web sitesine ve mobil uygulamaya göz atarken onlara ulaşabilirsiniz.
 • Etkili fiyatlandırma: Yüksek performanslı yeniden pazarlama kampanyaları oluşturuyoruz. Gerçek zamanlı teklif verme yöntemi, reklamınızı görüntüleyen kullanıcı için optimum teklifi hesaplayarak, reklam açık artırmasını mümkün olan en iyi fiyatla kazanmanıza yardımcı olur.
 • Kampanya istatistikleri: Kampanyalarınızın performansı, reklamlarınızın gösterildiği yerler ve ödediğiniz fiyat hakkında raporlar alırsınız.
 • Müşterilerin sizi bulmasına yardımcı olun: Önceki ziyaretçileriniz Google Arama'da etkin bir şekilde işletmenizi ararken onlara reklamlarınızı gösterin.
Google AdWords ile yeniden pazarlama yöntemleri
 • Standart yeniden pazarlama: Geçmişteki ziyaretçileriniz Görüntülü Reklam Ağı'ndaki web sitelerine ve uygulamalara göz attıkları sırada onlara reklam gösterilir.
 • Dinamik yeniden pazarlama: Kullanıcıların web sitenizde veya uygulamanızda görüntüledikleri ürün veya hizmetleri sergileyen reklamlar göstererek yeniden pazarlamayı bir üst seviyeye çıkaran dinamik yeniden pazarlama sayesinde daha etkili sonuçlar elde edilir.
 • Arama Ağı reklamlarına yönelik yeniden pazarlama listeleri: Geçmişteki ziyaretçilerinize web sitenizden ayrılmalarını takiben yaptıkları Google aramaları sırasında reklam gösterin.
 • Video yeniden pazarlama: Videolarınızla veya YouTube kanalınızla etkileşime giren kullanıcılara YouTube'u kullandıkları ve Görüntülü Reklam Ağı videolarına, web sitelerine ve uygulamalarına göz attıkları sırada reklam gösterin. 
 • Müşteri listesiyle yeniden pazarlama: Müşteri Eşleştirme özelliği sayesinde, müşterilerinizin verdiği iletişim bilgilerinden oluşan listeler ile kullanıcılar Google'da oturum açtığında onlara farklı Google ürünlerinde reklam gösterebilirsiniz.